Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Konferencje

Konkurs "Słodkie smaki regionów"

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich do wzięcia udziału w konkursie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa i prezentacji w trakcie wydarzeń deseru charakterystycznego dla Państwa regionu! Pokażcie, jak Polska smakuje!

Regulamin konkursu

Harmonogram spotkań

9 września 2019 r.

  • Sanok (województwo podkarpackie), Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka, ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok
  • Pułtusk (województwo mazowieckie), Sala Maneż, Dom Polonii ul. Szkolna 11, 06-100 Pułtusk

10 września 2019 r.

  • Sochaczew (województwo mazowieckie), ul. Olimpijska 3, Lodowisko pod zadaszeniem, 96-500 Sochaczew

11 września 2019 r.

  • Udanin w powiecie średzkim (województwo dolnośląskie), Świetlica Wiejska w Udaninie, Udanin 73a, 55-340 Udanin 
  • Turośń Kościelna (województwo podlaskie), Gminny Ośrodek Kultury Białostocka 5, 18-106 Turośń Kościelna

12 września 2019 r.

  • Kazimierz Biskupi (województwo wielkopolskie), Gminny Ośrodek Kultury, Biskupi Plac Wolności 2, 62-530

13 września 2019 r.

  • Roskosz (województwo lubelskie - powiat bialski), Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Roskoszy, Roskosz 23, 21-500 Roskosz

14 września 2019 r.

  • Ryki (województwo lubelskie), Powiat Rycki Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Słowackiego 2 08-500 Ryki

17 września 2019 r.

  • Przemyśl (województwo podkarpackie), Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Książąt Lubomirskich 6, 37-700 Przemyśl 
  • Tuszyn (województwo łódzkie - powiat łódzki wschodni), Miejski Ośrodek Kultury, ul. Noworzgowska 20A, 95-080 Tuszyn

18 września 2019 r.

  • Zielona Góra (województwo lubuskie), OHP Zielona Góra, ul. Ludwika Zamenhofa 1, 65-186 Zielona Góra

19 września 2019 r.

  • Tulce, Kleszczewo (województwo wielkopolskie), SALA GIMNASTYCZNA - w miejscowości Tulce - Zespół Szkół w Tulcach, ul. Poznańska 1, 63-004 Tulce 
  • Basznia Dolna (województwo podkarpackie), Kresowa Osada Kolejowa 16, 37-621 Basznia Dolna

20 września 2019 r.

  • Kolbuszowa (województwo podkarpackie), Miejski Dom Kultury ul. Obrońców Pokoju 66, 36-100 Kolbuszowa

21 września 2019 r.

  • Zawiercie (województwo śląskie), Hala sportowa OSiR w Zawierciu, Blanowska 40, 42-400 Zawiercie 

22 września 2019 r.

  • Ostrów Mazowiecka (województwo mazowieckie), Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 07-300 Ostrów Mazowiecka, ul. Trębickiego 10

23 września 2019 r.

  • Brusy (województwo pomorskie - powiat Chojnice, gmina Brusy), Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej Brusy ul. Ogrodowa 2, 89-632 Brusy
  • Wierzchosławice (woj. małopolskie) Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach, Wierzchosławice 39A, 33-122 Wierzchosławice
  • Popielów (województwo opolskie) Samorządowe Centrum Kultury Turystyki i Rekreacji, ul. Powstańców 34, 46-090 Popielów

24 września 2019 r.

  • Czarna Dąbrówka, (województwo pomorskie) Gminny Ośrodek Kultury w Czarnej Dąbrówce Czarna Dąbrówka 18, 77-116 Czarna Dąbrówka  
  • Kielce, Centrum Kongresowe Targów Kielce, Kielce, ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce   
  • Trzcianka (województwo wielkopolskie), Hotel Ajaks, ul.  Ks. Piotra Skargi 56, 64-980 Trzcianka

25 września 2019 r.

  • Radziłów (województwo podlaskie) Pałac Biebrzański, ul.Sportowa 10, 19-213 Radziłów
  • Toszek pod Gliwicami, Zamek w Toszku, Zamkowa 10, 44-180 Ligota Toszecka

26 września

  • Rybnik (woj. śląskie) Centrum Konferenser | Sala konferencyjna , ul. Gliwicka 177A, 44-207 Rybnik
  • Bartoszyce (woj. warmińsko-mazurskie)Bartoszycki Dom Kultury; Bohaterów Warszawy 11, 11-200 Bartoszyce
  • Skoczów (woj. śląskie), Integrator. Miejskie Centrum Kultury, Sala pod Pegazem, ul. Targowa 26, 43-430 Skoczów

27 września

  • Mszanowo (woj. warmińsko-mazurskie)    MCK Podleśna 1, 13-300 Mszanowo, godz. 11.00-16.00
  • Nowe Opole (powiat siedlecki) OSP Nowe Opole ul. Spacerowa 1, 08-103 Siedlce, godz. 11.00-16.00
  • Czaple Wielkie, Gmina Gołcza (powiat miechowski, woj. małopolskie), (zmiana lokalizacji) Sala OSP, Czaple Wielkie 20, 32 075 Czaple Wielkie, godz. 11.00-16.00
  • Konopiska (woj. śląskie)    Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej przy ul. Sportowej 7a w Konopiskach (34), godz. 11.00-16.00

28 września

  • Lekowo (gmina Świdwin, woj. zachodniopomorskie), Hala Sportowa Lekowo; 44c, 78-300 Lekowo, godz. 11.00-16.00
  • Lubichowo (woj. pomorskie),    Sala przy Szkole Podstawowej w Lubichowie, ul.Dworcowa 15, 83-240 Lubichowo, godz. 12.00-17.00
  • Liszki (powiat krakowski, woj. małopolskie), OSP Kaszów, Kaszów 614, 32-060 Liszki, godz. 11.00-16.00

1 października

Tuchola (woj. kujawsko-pomorskie) Technikum Leśne w Tucholi, ul.Nowodworskiego 9-13, 89-500 Tuchola, godz. 11.00-16.00

2 października

Radomsko (woj. łódzkie),  Miejski Dom Kultury w Radomsku, ul. Brzeźnicka 5 97 – 500 Radomsko, godz. 11.00-16.00

3 października

Pyrzyce (woj. zachodniopomorskie) zmiana lokalizacji Zespół Szkół nr 1 im. Noblistów Polskich, Ul. Lipiańska 2, 74-200 Pyrzyce, godz. 11.00-16.00

4 października

Jasło, Dom Ludowy w Wolicy

7 października

Lekowo, (gmina Regimin, powiat ciechanowski, woj. mazowieckie), Świetlica Wiejska Lekowo 14, 06-461 Lekowo, godz. 11.00-16.00

8 października

Łącko, woj. małopolskie, Hala widowiskowo-sportowa, Łącko 867, godz. 14.00-18.00 (uwaga - zmiana godziny)

9 października

  • Zamość, Pensjonat MYKA, ul. Starowiejska 25A 22-400 Zamość", godz. 11.00-16.00
  • Kutno, Kutnowski Dom Kultury, ul. Żółkiewskiego 4; 99-302 Kutno, godz. 9.00-13.30 (uwaga - zmiana godziny i miejsca)

11 października

Włocławek, Hala OSiR, al. Chopina 8, 87-800 Włocławek, godz. 16.00-21.00 (uwaga - zmiana godziny)